Nadruki na odzieży

Odzież robocza z logo - jakie wybrać ?

 

Czas realizacji logo/haft: (+ 14 dni) 

jest to czas jaki należy doliczyć do terminu wysyłki zamówienia.

 

Nadruki na odzieży

Cennik orientacyjny nadruków na odzieży*:

Podane ceny są cenami orientacyjnymi dla przybliżenia kosztów jakie należy doliczyć do sztuki danej odzieży.

Ze względu na różnorodność wykonywanych nadruków na odzieży (liczba kolorów, kolor tła, ilośc) każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

Bluzy polarowe mają taką strukturę tkaniny że, na nich tylko haftujemy - czyli bluzy polar z haftem.

Przed zamówieniem odzieży wystarczy w celu wyceny przesłać plik graficzny lub tekst na adres biuro.workwear@gmail.com podając miejsce, rozmiar, ilość.

W przyszłych zamówieniach przesłane logotypy będą w naszym archiwum i nie ma potrzeby ponawiać procedury przesyłania i wyceny.

Koszt przygotowania logo, matrycy:

Pierwsze zamówienie poniżej 30 sztuk oznacza że, może (ale nie musi) być doliczona do zamówienia +90,00 zł netto opłata związana z kosztem przygotowania grafiki pod nadruk lub haft pobieraną przez grafika. Jeżeli plik z logo które otrzymamy jest czytelny, dobrej jakości, łatwy do przygotowania opłata za przygotowanie nie będzie pobierana. 

Opłata jest jednorazowa! 

Wyjaśnienie rozmiarów nadruków:

 • mały oznacza logo wielkości jaką stosujemy na piersi, rękawku, karczku, czapce
 • duży oznacza logo drukowane na plecach lub brzuchu w formacie ~A4,

Za dodatkowe mm u nas się nie dopłaca, logo ma być czytelne a Klient zadowolony.

*CENNIK netto: ( przy ilościach od 100 sztuk możliwa negocjacja cen logo)

 1. Sitodruk 1-kolor:
  • mały: 4,50 zł / szt
  • duży: 6,90 zł / szt
 2. Sitodruk 2-kolory:
  • mały: 6,50 zł / szt
  • duży: 9,00 zł / szt
 3. Sitodruk więcej kolorów - kontakt z działem handlowym
 4. Haft komputerowy 2 kolory (min. 20 szt z tym samym haftem) 
  • mały: 6,90 zł / szt
  • duży: 9,80 zł / szt
 5. Folia FLEX, można kilka kolorów - polecana przez nas solidna metoda:
  • mały: 6,90 zł / szt
  • duży: 9,9,90 zł / szt
 6. Nadruk cyfrowy DTG fotografia:
  • duży: 40,00 zł / szt

 

 1. Naszycie taśmy odblaskowej o szer. 5cm
  • komplet ubrania: rękawy, nogawki, plecy: 49,00 zł
  • na dwóch rękawach (pojedyncza): 25,00 zł
  • na dwóch nogawkach (pojedyncza): 25,00 zł
 2. Naszycie klinów wzmacniających (w kroku lub pod pachami): 16,00 zł

stosowane są w celu wzmocnienia spodni w kroku - naszywany materiał Oxford

 

Podane metody nanoszenia logo na odzież nie są wszystkimi możliwościami ale są najczęściej stosowane.

Główne produkty z logo:

odzież robocza z logo, odzież reklamowa z logo, koszulki na siłownię z logo, odzież do reklam tv, odzież z haftem,

koszulki z nadrukiem, koszulki z haftem, koszulki z logo odblaskowym, koszulki na masowe imprezy, polary z haftem, koszule wizytowe z haftem, koszule wizytowe z logo, spodnie robocze z logo, bluzy robocze z logo, odzież dziecięca reklamowa, koszulki na pielgrzymkę, kamizelki ostrzegawcze z logo, kamizelki ostrzegawcze z napisem gość, odzież dla służb ochrony...

Co oznaczają metody nadruków ?

Sitodruk na odzieży: jest to najtańsza i najbardziej popularna forma nadruków stosowana w odzieży reklamowej i nadrukach na odzieży roboczej. Można wykonać nadruk mały aż do dużego na plecach w dowolnym rozmiarze i miejscu. Sitodruk na odzieży wykonujemy do kilku kolorów, najczęściej jednak zamawiane są nadruki sitodrukiem w jednym kolorze. 

 

 Haft komputerowy na odzieży roboczej: przede wszystkim trwały i stylowy. Jest bardzo popularną metodą na droższej odzieży, tam gdzie Klient wymaga długiego okresu użytkowania przy zachowaniu odpowiednich walorów estetycznych. Haftujemy logo lub dowolne napisy jedno i wielokolorowe na koszulkach, polarach, kurtkach, bluzach, ręcznikach, koszulach wizytowych... Haft na odzieży reklamowej oraz Haft na odzieży roboczej.

 

Folia FLEX: jest to bardzo trwała metoda nanoszenia logo odporna na rozciąganie, pranie. Popularna na każdej odzieży roboczej oraz koszulkach poliestrowych termoaktywnych, i innej odzieży sportowej, użytkowanej na siłowni, biegach itd. Folię flex i subliflock wykonujemy również na kurtkach poliestrowych gdzie sitodruk może się wyprać a nie ma możliwości wykonania haftu dziurawiąc materiał.

 

Nadruk cyfrowy DTG fotografia: nowoczesna forma i ogromne możliwości drukowania bezpośrednio na odzieży. Możemy wykonać nadruki w pełnym kolorze, drukować zdjęcia lub kolorowe grafiki. Świetnie prezentuje się także w kolorystyce czarno-białej. Nadruk cyfrowy jest bardzo popularny podczas drukowania koszulek dla pielgrzymek, imprez masowych, eventów, koszulek rozdawanych przez kluby muzyczne i tam gdzie chcemy pokazać wysoką klasę naszej odzieży reklamowej. Ta metoda powoduje że nadruk podczas prania i użytkowania traci swój wyrazisty kolor. 

Tagi: koszulki z nadrukiem, polary z logo, polary z haftem, odzież reklamowa z logo, odzież reklamowa, kurtki z logo, odzież robocza z logo, odzież robocza z nadrukiem, logo haftowane, jaka koszulka reklamowa?, koszulki adler, koszulki russell, koszulki B&C, koszulki Tee jays, koszulki jhk, hafty na odzieży, odzież reklamowa online, spodnie z logo, spodnie robocze z logo, hurtownia odzieży z logo, 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl